Použití Lunární magie

1. února 2015 v 12:50 | Lycan Herve Černý pes |  Lunární magie
Obecně používaná lycantropy. Ale nejen jimi. Využívá velmi silné energie Luny a je mnohdy podceňována a ne moc používána. Ale výsledky jsou velice uspokojivé a je to magie velmi silná a překvapivě účinná.
Podle názoru Frátera Daniela je spíše talismanskou než evokační magií. Naopak Josef Veselý si to nemyslí a já s ním souhlasím. Při provozování lunární magie je evokována bytost Lunární sféry téměř vždy. V okultních knihách lze najít dost sigilií, pečetí a talismanů.
Při provádění je potřeba si velmi přesně zapamatovat dané sigilium a promítnout jej v měsíčním disku. Při tom se impregnuje daným přáním. Provádí se zásadně den před úplňkem a v den úplňku se opakuje. Je nutné ovšem dát si pozor na to, aby Luna nebyla v kvadratuře se Saturnem. Já osobně trénuji tak, že si zkouším dané sigilium přesně imaginovat na jakýkoliv světlý povrch. Třeba stěny. Až jsem si jistý, že to zvládám, přikročím k pokusu naostro. Zkouším si dané sigilium nakreslit na průhlednou fólii a přes tu snadno imaginovat na Lunu. Ale zatím to není ověřeno, je tato metoda ve fázi výzkumu. K aktivaci a naplnění daného sigilia dochází během následujícího lunárního cyklu. Dále je nutné dodržet zásadu, že během jednoho lunárního cyklu lze použít pouze jedno sigilium. Ne více!
Příklady sigilií a jejich použití
.
1. Sigilium léčení chorob.
2. Sigilium pro vyvolání chorob.
3. Sigilium pro ovlivnění živlu vody.
4. Sigilium pro dosažení materiálních výhod.
5. Sigilium pro zničení nepřátel.
Při této operaci se na lunárním kotouči imaginuje obličej nepřítele, který překrývá sigilium. Zkouším, zda stačí i pouze přání a konkretizovat třeba jménem nebo datem narození, ale opět není ještě výzkum dokončen.
6. Sigilium pro ovlivnění soudů, soudců a všech právním záležitostí.
Operace je účinná i tehdy, je-li operatér v neprávu. Je ovšem potřeba počítat s komickými důsledky.
7. Sigilium pro donucení zvířat k poslušnosti.
8a. Sigilium lásky pro získání požadované ženy, muže.
Pod sigiliem se na lunárním kotouči imaginuje tvář osoby. Výsledek operace lze zrušit pouze magickou cestou, jinak je nezvratný. Pozor!! Používat velmi uváženě.
8b. Sigilium pro zrušení sigilia lásky.
8c. Sigilium pro ochranu před sigiliem lásky.
Sigilium se též imaginuje za úplňku, ale lze je též vyrýt do stříbrné destičky a nosit jako amulet.
9. Sigilium pro dosažení vnitřního klidu a vyrovnanosti.

Velmi dobré lunární talismany se nacházejí v knize klíčů Šalamounových. Ty zatím neuvádím, protože obsahují i talismany pro ochranu proti zde uvedeným sigiliím a to z bezpečnostních důvodů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama